Online Blacklist Sorgulama Aracı

Search Engine Optimization
Link Kısalt

Blacklist Sorgulama


Enter a URLLink Kısalt

About Blacklist Sorgulama

Online Blacklist (Kara Liste) Sorgulama Aracı!

Blacklist (kara liste) spam gönderimi yapan,virüs saldırısı gibi yasal olmayan işlemler yaptığı belirlenen ve buna karşılık önlem almak için IP adreslerinin tutulduğu bir listedir.

Sizden email almak istemeyen veya satın aldığınız tanımadığınız listelere gönderim yaparak, spam şikayetlerinizi bu oranda arttırıyor olabilirsiniz. Bu doğrultuda blacklist’e girmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Yüksek volümlü gönderiler yapmak teknik olarak mümkün olabilir, ancak bu işlem her koşulda doğru olmayabilir. Tanımadığınız listelere bulk gönderimler yapmak blacklistlere girmenizde yine etken olabilir. en çok kullanılan ISP ler hotmail,gmail vb. Blacklistleri baz alarak maillerinizi kabul eder. Eğer blacklistte iseniz mailleriniz bu adreslere ulaşmayacaktır.


(Search Engine Optimization) Türkçe de Arama motoru optimizasyonu demektir. SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.(Google)